Dzisiaj jest: 13 Grudzień 2018    |    Imieniny obchodzą: Łucja, Otylia, Eugeniusz

Świetny wynik egzaminu gimnazjalnego 2018 !!!

sukces18Z ogromną przyjemnością pragnę poinformować, że nasi uczniowie klas III Gimnazjum Nr 5 im. Sybiraków uzyskali bardzo dobry wynik na tegorocznym egzaminie gimnazjalnym, uzyskując z części humanistycznej - wynik bardzo wysoki (tj. z języka polskiego i historii z wos) a z pozostałych części - wynik wysoki (tj. z matematyki, części przyrodniczej, jęz. angielskiego).  Tym samym w rankingu publicznych szkół gimnazjalnych z terenu Miasta Zamość i nie tylko, uzyskali I miejsce.

Serdecznie gratuluję naszym uczniom i składam wielkie podziękowania nauczycielom, którzy z ogromną pasją i zaangażowaniem wykonują swoją pracę i cieszą się z każdego sukcesu naszych uczniów.

Brawo uczniowie klas III !

Maria Trześniowska - dyrektor szkoły