Dzisiaj jest: 13 Grudzień 2018    |    Imieniny obchodzą: Łucja, Otylia, Eugeniusz

Prezydent Andrzej Wnuk nagrodził najlepszych !

prezydent18 Copy

20 czerwca 2018r. Prezydent Miasta Zamość Pan Andrzej Wnuk spotkał się z uczniami zamojskich szkół - laureatami i finalistami konkursów wiedzy, olimpiad przedmiotowych oraz sukcesów sportowych. Wśród nich obecni byli uczniowie naszej szkoły tj. z Gimnazjum Nr 5 i Szkoły Podstawowej Nr 8 wraz ze swoimi opiekunami.

W gronie wyróżnionych znalazła się również jako jedyna drużyna sportowa, która zdobyła I miejsce w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej Chłopców, którą prowadzi Pan Damian Morawski – nauczyciel wychowania fizycznego i jednocześnie trener Kadry Województwa Lubelskiego.

>>Uczniowie uhonorowani przez Prezydenta Miasta Zamość<<

>>Galeria zdjęć<<