Dzisiaj jest: 25 Maj 2019    |    Imieniny obchodzą: Grzegorz, Urban, Magda

Wpłaty na Radę Rodziców

Wpłaty na Radę Rodziców są dobrowolne. Rada Rodziców zachęca do wpłat, z których finansowane są  zadania wspierające proces dydaktyczno-wychowawczy placówki. W bieżącym roku szkolnym Rada ustaliła dobrowolne składki w następującej wysokości:
pierwsze dziecko    -       40zł
drugie dziecko        -       30 zł
trzecie dziecko        -       20 zł
Wpłaty można dokonywać w Sekretariacie Szkoły, u wychowawcy lub bezpośrednio na konto
nr: 34 9644 0007 2001 0001 7952 0001. W tytule przelewu prosimy podać imię i nazwisko dziecka oraz klasę.