Dzisiaj jest: 13 Grudzień 2018    |    Imieniny obchodzą: Łucja, Otylia, Eugeniusz

Igrzyska Miejskie Dzieci i Młodzieży Szkolnej w pływaniu 2018

20181120 084025 CopyW dniu 20 listopada  2018r na pływalni zamojskiego OSiR- u odbyły się Igrzyska Dzieci i Młodzieży  w pływaniu - sztafety 6 x 25m stylem dowolnym dziewcząt i chłopców oraz indywidualnie 50 m stylem motylkowym, klasycznym, grzbietowym i dowolnym.

Sztafeta dziewcząt 6x25m stylem dowolnym- kat. dzieci  zdobyła - III miejsce. Dziewczęta płynęły w składzie: Gawliczek Gabriela, Poździk Wiktoria, Poździk Zuzanna, Ulanicka Emilia, Neścioruk Katarzyna, Szymanek Oliwia.

Sztafeta dziewcząt 6x25m stylem dowolnym – kat. młodzieży  zdobyła 1 miejsce i awans na zawody rejonowe. Dziewczęta płynęły w składzie: Bednarz Julia, Lipczewska Zuzanna, Maślany Weronika, Sosnowska Joanna, Szcząchor Dagmara, Wróblewska Klaudia.

Wynik  chłopców  – płynąc w sztafecie 6x25m stylem dowolnym kat. dzieci  zajęli V miejsce.  Płynęli w składzie: Dołba Nikodem, Poździk Jakub, Rokicki Mikołaj, Lewicki Antoni, Wieczorek Adam, Żukowski Kacper.

Wynik  chłopców  – płynąc w sztafecie 6x25m stylem dowolnym– kat. młodzieży  zajęli III miejsce.  Płynęli w składzie:  Panas Bartłomiej, Podoba Jakub, Rybczyński Patryk, Siwiec Mikołaj, Talarek Dawid, Cymiński Jakub.

Indywidualnie medale zdobyli:

2 miejsce - Bednarz Julia 50m stylem klasycznym,

3 miejsce - Maślany Weronika 50m stylem dowolnym,

3 miejsce - Wróblewska Klaudia 50m stylem motylkowym,

3 miejsce - Kołcon Daria 50m stylem grzbietowym,

2 miejsce - Ulanicka Magdalena 50m stylem grzbietowym,

3 miejsce - Talarek Dawid 50m stylem dowolnym,

Ponadto naszą szkołę reprezentowali: Michał Gawliczek, Angelika Klimczuk, Dawid Szewc, Iga Łyciuk, Chmiel Mateusz, Jakub Podoba.

Można tylko pogratulować wyniku zarówno dziewczętom jak i chłopcom oraz  mieć nadzieję na kolejne dobre starty w zawodach rejonowych.

>>GALERIA ZDJĘĆ<<

Opiekunami uczniów byli Andrzej Gaweł i Jarosław Lewicki.