Dzisiaj jest: 16 Lipiec 2019    |    Imieniny obchodzą: Maria, Stefan, Eustachy

Dobrze Zaprojektowana Szkoła 2019

klasa2019 Copy

Z wielką radością informujemy, że Szkoła Podstawowa Nr 8 im. Orląt Lwowskich otrzymała Certyfikat Dobrze Zaprojektowana Szkoła 2019 za promowanie pracy metodą projektu oraz wspieranie młodzieży w podejmowaniu ambitnych wyzwań edukacyjnych.

Na certyfikat zapracowali uczniowie, którzy realizują projekt Młodzi Programiści Ósemki. Dla uczniów jest to przyjemna przygoda z programowaniem służąca logicznemu myśleniu i rozwijaniu wyobraźni z wykorzystaniem nowoczesnych robotów edukacyjnych mBotów-S. Opiekunem projektu jest p. Marzena Mazurek.

ifxbc1e3a507a762a46 mapa kreatywnosci znaczekOprócz certyfikatu otrzymaliśmy również odznakę, która oznacza, że nasza szkoła:

·         podchodzi do edukacji sposób nowoczesny,

·         jest otwarta na uczniowskie inicjatywy,

·         tworzy dobre warunki do rozwijania pasji i wspierania talentów,

·         poprzez wspieranie pracy metodą projektu kształtuje umiejętności i postawy niezbędne do funkcjonowania w życiu społecznym (m.in. współpraca, planowanie, odpowiedzialność),

·         jest atrakcyjna dla rodziców, którzy poszukują dla swoich dzieci szkoły inspirującej i twórczej.

Serdecznie gratulujemy!