Dzisiaj jest: 16 Lipiec 2019    |    Imieniny obchodzą: Maria, Stefan, Eustachy

Finał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży w Lekkiej Atletyce

20190612 112627 Copy

Biłgoraj - 12.06.2019r.

W Biłgoraju rozegrano Finał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży w lekkiej atletyce. Po wcześniejszych eliminacjach miejskich i rejonowych do zawodów finałowych awans uzyskało po trzech zawodników w każdej konkurencji lekkoatletycznej. Zawody rozegrano  przy bardzo upalnej pogodzie i temperaturze powietrza około 34  stopni. Do zawodów tych zgłosili się zawodnicy około 25 szkół w kategorii dziewcząt i chłopców.         Wśród startujących nie mogło zabraknąć najlepszej biegaczki na 300 m w Zamościu Oliwii Czapki uczennicy naszej szkoły. Zaliczyła ona bardzo udany start w zawodach plasując się na I miejscu w biegu na 300m.

Tym samym potwierdziła przynależność do ścisłej czołówki województwa lubelskiego. Gratulacje i podziękowania dla Oliwii za osiągnięte wyniki uzyskane w trudnych warunkach pogodowych oraz za ogrom  pracy wykonanej na treningach w kończącym się roku szkolnym 2018/2019.

Opiekun: Adam Gaca

20190612 112607 Copy