Dzisiaj jest: 6 Sierpień 2020    |    Imieniny obchodzą: Sława, Jakub, Stefan

Sukcesy uczniów Gimnazjum Nr 5 w Zamościu w konkursach matematycznych.

DSC00879 Copy

Miło nam pogratulować osiągnięć uczniów w konkursach matematycznych na szczeblach rejonowych.

Wśród licznej grupy uczniów z całego rejonu (powiatów: zamojskiego, biłgorajskiego, tomaszowskiego i hrubieszowskiego) lauretami zostali:

w konkursie organizowanym przez III LO w Zamościu o NAGRODĘ DYREKTORA

Bulak Kacper uczeń klasy III a, Jasiński Wojciech uczeń klasy II b i Żerebiec Jakub uczeń klasy III c.

W finale wyróżnienia za udział otrzymały: Olborska Alicja i Skowron Wiktoria uczennice klasy III a

w konkursie organizowanym przez PWSZ w Zamościu oraz I LO w Zamościu

Jasiński Wojciech uczeń klasy III b, Mazurek Karol uczeń klasy III c i Żerebiec Jakub uczeń klasy III c.

Wyróżnienia za udział otrzymali: Andrzej Neścior, Kwiatkowski Adam, Błażewicz Kamil, Bulak Kacper.

Do finału konkursu matematycznego ZAGIMAK organizowanego przez LSCDN w Zamościu zakwalifikowali się:

Dziuba Paulina kl. I a

Olinkiewicz Ziemowit kl. I a

Wiater Julia kl. I a

Gancarz Gabriela kl. II b

Jasiński Wojciech kl. III b

Żerebiec Jakub kl. III c

Mazurek Karol kl. III c

Olborska Alicja kl. III c

Do konkursów przygotowywały p. Agnieszka Bratkowska i p. Małgorzata Hołys.

Uczniom i nauczycielom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

DSC00876 Copy