Dzisiaj jest: 23 Listopad 2017    |    Imieniny obchodzą: Adela, Felicyta, Klemens

Turniej League of Legends dla gimnazjalistów

ekonomik2017 Copy CopyDnia 15 maja 2017 r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 odbyła się druga edycja Międzyszkolnego Turnieju Gier Sieciowych dla uczniów gimnazjum, tym razem gry league of legends. Szkołę naszą reprezentowały trzy drużyny dwuosobowe:  Mazurek Karol i Margol Mateusz, Franczak Maksymilian i Kupiec Szymon, Serafin Michał i Ryczek Krzysztof. Uczniowie Karol Mazurek i Mateusz Margol znaleźli się o krok od podium zajmując IV miejsce.

ekonomik2017a Copy

ekonomik2017b Copy