Dzisiaj jest: 6 Sierpień 2020    |    Imieniny obchodzą: Sława, Jakub, Stefan

Sukces podczas VIII Lubelskiego Turnieju Chemicznego

526 CopyW dniu 16 maja 2017r odbyły się eliminacje okręgowe VIII Lubelskiego Turnieju Chemicznego. Organizatorami tego konkursy są Lubelskie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Wydział Chemii UMCS w Lublinie. W zawodach wzięli udział uczniowie z 40 gimnazjów z całego województwa lubelskiego.

Rozgrywki turniejowe odbyły się w sześciu miejscach (dwie grupy w Lublinie, jedna we Włodawie, jedna w Siennicy Nadolnej i dwie grupy w Zamościu).
Każde gimnazjum reprezentowane było przez trzyosobową drużynę składającą się z ucznia klasy I, ucznia klasy II oraz ucznia klasy III. Pierwsza konkurencja polegała na indywidualnym rozwiązaniu testu zawierającego 10 zadań. W drugiej konkurencji każda drużyna przygotowywała dla pozostałych zespołów zadanie do rozwiązania.

Nasza drużyna osiągnęła świetny wynik.

Indywidualnie najlepsze wyniki uzyskali uczniowie z naszej szkoły:

Piotr Bartosiewicz - 1 miejsce na poziomie klas 3

Jakub Bujak - 1 miejsce na poziomie klas 2,

Ziemowit Olinkiewicz -1 miejsce na poziomie klas 1. 

Drużynowo po obu częściach turnieju zwyciężyła drużyna z Gimnazjum Nr 5 w Zamościu.

 

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

529 Copy531 Copy 533 Copy

P7120451 Copy

P7120452 Copy

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

I accept cookies from this site.

EU Cookie Directive Module Information