Dzisiaj jest: 15 Listopad 2018    |    Imieniny obchodzą: Amelia, Albert, Leopold

„Gramy dla Diany”

Nasza szkoła  ma zaszczyt zaprosić Państwa na koncert charytatywny „Gramy dla Diany” połączony z aukcją charytatywną na rzecz podopiecznej Stowarzyszenia na Rzecz Osób Potrzebujących „Przytulisko”.

Diana jest mieszkanką Zamościa, u której chorobę wykryto w wieku 2 lat. Dzisiaj ma lat 14, uczęszcza do Specjalnego Ośródka Szkolno-Wychowawczego w Zamościu. Diana potrzebuje nieustannego wsparcia i ciągłej rehabilitacji, która jest kosztowna. Nasza wspólna pomoc może sprawić, że życie Diany stanie się piękniejsze.  Wierzymy, że Państwa udział w aukcji umożliwi zrealizowanie zamierzonej inicjatywy i będzie wkładem w pomoc potrzebującemu dziecku.

Koncert odbędzie się  24 maja o godz. 18.00
w Szkole Podstawowej Nr 8 w Zamościu, Bolesława Prusa 10.

Wystąpią następujący wykonawcy:

uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 8 w Zamościu

Akademia Rozwoju Talentu Violinki

MonoSquad Zamość – pokaz jazdy na monocyklu

Orkiestra Dęta z Tarnogóry pod batutą Józefa Czugały

zespół Meffis

Mariusz Matera – półfinalista programu „Mam Talent”

Jarek Lackowski Yaroo – gwiazda disco polo

Podczas aukcji charytatywnej zlicytowane zostaną następujące przedmioty:

Pióro - przekazane przez Pana Prezydenta Andrzeja Wnuka, którym zostały podpisane ważne  kontrakty dla miasta Zamościa.

Płyta „The best of” z autografem – przekazana przez Grupę Vox

Płyta zespół Power Play

Piłka z podpisami zawodników Stali Mielec

Ponadto będzie można wylicytować:

Srebrną biżuterię, obraz Zamościa, ręcznie wykonaną paterę z ornamentem jednej
z zamojskich kamieniczek, obiad z wybranym nauczycielem, wejściówkę na kręgielnię w Wólce Panieńskiej restauracja „Wojto”