BAL ABSOLWENTA 2013

DSC0615Dnia 2 lutego 2013 roku odbył się w naszej szkole Bal Absolwenta. Po miesiącach przygotowań uczniowie klas trzecich stawili się w budynku naszego Gimnazjum, aby odtańczyć pierwszego w życiu poloneza.

Przedtem jednak przedstawiciele samorządu szkolnego jak i niektórzy uczniowie z poszczególnych klas zaprezentowali wspólnie krótkie przedstawienie, w którym pokazali swoje zdolności wokalne i taneczne. Słowa do uczniów i rodziców wygłosiła również Pani Dyrektor Bożena Wieczorek, podkreślając, że bal jest dla nas początkiem wkroczenia w dorosłość. Po przemówieniu uczniowie klas trzecich, pełni obaw i niepokoju, ustawili się do tańca. Szybko okazało się jednak, że obawy były nieuzasadnione, ponieważ, sądząc po gromkich brawach publiczności, wypadli znakomicie. Po zakończeniu części oficjalnej trzecioklasiści udali się na korytarz, aby usiąść do stołu i zjeść obiad. Następnie rozpoczęła się dyskoteka, na której wszyscy dobrze się bawili. Zabawę umilał nam DJ Alex. Podczas tej części uczniowie wybrali także króla i królową balu, którymi zostali Piotr Gałaszkiewicz z klasy 3b i Julia Będzińska z klasy 3c. Zabawa trwała do północy. Uczniowie rozeszli się do domów bardzo zmęczeni, ale ze wspaniałymi wspomnieniami.

Zredagowała Oliwia Rybczyńska klasa 3a

>>Galeria zdjęć z balu.>>