BAL ABSOLWENTA 2015

Poloneza czas zacząć!

balabsmini 17 stycznia 2015 roku był dniem szczególnym dla uczniów klas trzecich naszego gimnazjum. Po raz pierwszy przeżywali oni tak ważną uroczystość, jaką był Bal Absolwenta.
Bal rozpoczął się krótkim montażem słowno - muzycznym. Uczniowie ze szkoły podstawowej oraz gimnazjaliści zatańczyli walca, po czym trzecioklasiścii przystąpili do części najważniejszej - poloneza.
Dziękujemy Dyrekcji, Wychowawcom, Nauczycielom oraz Rodzicom za trud włożony w przygotowanie wspaniałego wieczoru. Wierzymy, że miłe wspomnienia zostaną w naszej pamięci na długo.

>>GALERIA ZDJĘĆ<<