Bal Absolwenta 2016

bal2016

Uczniowie klas III z Gimnazjum Nr 5 im. Sybiraków w Zamościu 6 lutego 2016 r. bawili się na Balu Absolwenta, który zorganizowali w budynku szkoły. Bal rozpoczął się częścią artystyczną podczas której wysłuchaliśmy wierszy i piosenek w pięknym wykonaniu naszych artystów. Następnie swoje talenty taneczne w walcu pokoleń prezentowali uczniowie Zespołu Szkół Nr 5. Głównym punktem uroczystości był polonez, którego piękne wykonanie zachwyciło i wzruszyło wszystkich gości. Następnie rozpoczęła się „szalona” dyskoteka, podczas której wszyscy wspaniale się bawili. Jak przystało na prawdziwy bal, wybrano również Króla i Królową Balu. Zostali nimi Kostrubiec Michał i Matyjasek Michalina – uczniowie klasy IIIb. Dziękujemy Dyrekcji, Wychowawcom, Nauczycielom i Rodzicom za trud włożony w przygotowanie wspaniałego wieczoru, który zostanie w naszej pamięci na długie lata.

>>Galeria zdjęć<<

Zapraszamy na nasz kanał na youtube, gdzie można obejrzeć filmy: >>Polonez<< i >>Walc Pokoleń<<

Marzena Mazurek