Bal Absolwenta 2017

studio spektrum 0051 CopyUczniowie klas III z Gimnazjum Nr 5 im. Sybiraków w Zamościu 11 lutego 2017r. bawili się na Balu Absolwenta, który zorganizowali w budynku szkoły. Młodzież serdecznie powitała przybyłych gości: pana  Andrzeja Wnuka - Prezydenta Miasta Zamość , pana Jana Wojciecha Matwiejczuka - przewodniczącego Rady Miasta w Zamościu, panią Barbarę Szleszyńską Malec - prezes Związku Sybiraków w Zamościu, panią dyrektor Marię Trześniowską, panią wicedyrektor Bożenę Wieczorek, pana wicedyrektora Artura Plewę oraz przewodniczące Rady Rodziców Szkoły Podstawowej Nr 8 i Gimnazjum Nr 5 - panią Agnieszkę Pasieczną i panią Anitę Marczuk. Obecni byli również rodzice uczniów oraz wychowawcy i nauczyciele. Pani dyrektor Maria Trześniowska uroczyście otworzyła bal i poprosiła o zabranie głosu pana Prezydenta, który w swoim przemówieniu życzył uczniom szampańskiej zabawy i wspaniałego humoru.

W dalszej części wysłuchaliśmy wiersza i piosenek w pięknym wykonaniu naszych artystów. Następnie swoje talenty taneczne w walcu pokoleń prezentowali uczniowie Zespołu Szkół Nr 5. Głównym punktem uroczystości był polonez, którego piękne wykonanie zachwyciło i wzruszyło wszystkich gości. Następnie rozpoczęła się „szalona” dyskoteka, podczas której wszyscy wspaniale się bawili. Jak przystało na prawdziwy bal, wybrano również Króla i Królową Balu. Zostali nimi Kamil Błażewicz i Maja Krukowska – uczniowie klasy IIIb. Dziękujemy Dyrekcji, Wychowawcom, Nauczycielom i Rodzicom za trud włożony w przygotowanie wspaniałego wieczoru, który zostanie w naszej pamięci na długie lata.

>Zapraszamy na nasz kanał na youtube, gdzie można obejrzeć film.<

>Inni o nas<