Bal Absolwenta 2018

tanieclewoSobota - 20.01.2018r. to dzień, który na długo pozostanie w sercach i pamięci gimnazjalistów, kończących naukę w naszej szkole. To właśnie tego dnia o godz. 18.00 dyrekcja, nauczyciele, rodzice i uczniowie zebrali się w hali sportowej na uroczystym rozpoczęciu Balu Absolwenta. Przedstawiciele społeczności uczniowskiej serdecznie powitali przybyłych gości: pana Jana Wojciecha Matwiejczuka - przewodniczącego Rady Miasta, panią Barbarę Szleszyńską Malec - prezes Związku Sybiraków, księdza Jarosława Feresza – proboszcza parafii pw. Świętej Bożej Opatrzności w Zamościu, panią Agnieszkę Pasieczną - przewodniczącą Rady Rodziców, dyrekcję, grono pedagogiczne, pracowników szkoły oraz rodziców. Po okolicznościowych przemówieniach pani dyrektor Bożeny Wieczorek i pana Jana Wojciecha Matwiejczuka, którzy życzyli uczniom wspaniałej zabawy oraz bardzo dobrych wyników na egzaminie gimnazjalnym, rozpoczęła się część artystyczna. Utalentowana młodzież zatańczyła walca oraz wykonała wzruszające utwory poetyckie i piosenki. Dopełnieniem był perfekcyjnie wykonany polonez, zadedykowany rodzicom. A potem… szaleńczej zabawie nie było końca. Uczniowie mieli możliwość zrobienia pamiątkowych zdjęć na specjalnie przygotowanej ściance. Aby tradycji stało się zadość wybrano Króla i Królową Balu. Głosowanie wygrali Tomasz Arcaba i Klaudia Koszyk. Przepiękna dekoracja, pyszne jedzenie, porywająca muzyka i doborowe towarzystwo tworzyły niezapomnianą atmosferę. Z całego serca dziękujemy dyrekcji, wychowawcom i wszystkim organizatorom, dzięki którym mogliśmy przeżyć te wyjątkowe chwile. Niech żyje bal!

red. Iga Kowalczyk klas 3b