Bal Absolwenta 2019

BAL2019Uczniowie klas III z Gimnazjum Nr 5 im. Sybiraków w Zamościu 26.01.2019r. bawili się na historycznym Balu Absolwenta, który został zorganizowany w budynku szkoły. Młodzież serdecznie powitała przybyłych gości: pana Jana Wojciecha Matwiejczuka - wiceprzewodniczącego Rady Miasta w Zamościu, Radnych Rady Miasta - panią Agnieszkę Klimczuk, Jolantę Fugiel i pana Tadeusza Lizuta. Swoją obecnością zaszczycili nas również pani Barbara Szleszyńska Malec - prezes Związku Sybiraków w Zamościu, ksiądz Jarosław Feresz - proboszcza parafii pw. Świętej Bożej Opatrzności w Zamościu, przewodnicząca Rady Rodziców Szkoły Podstawowej Nr 8  - pani Agnieszka Pasieczna, dyrektorzy i wicedyrektorzy szkoły.  Obecni byli również rodzice uczniów oraz wychowawcy i nauczyciele.

Pani dyrektor Maria Trześniowska uroczyście otworzyła bal i poprosiła o zabranie głosu wiceprzewodniczącego Rady Miasta, który w swoim przemówieniu życzył uczniom wspaniałej zabawy oraz bardzo dobrych wyników na egzaminie gimnazjalnym. W dalszej części wysłuchaliśmy piosenek i wiersza w cudownym wykonaniu naszych artystów. Następnie swoje talenty taneczne w walcu prezentowali uczniowie klas trzecich. Głównym punktem uroczystości był polonez, poświęcony rodzicom, którego piękne wykonanie zachwyciło i wzruszyło wszystkich gości. Następnie rozpoczęła się wystrzałowa dyskoteka, podczas której wszyscy wspaniale się bawili. Jak przystało na prawdziwy bal, wybrano również Króla i Królową Balu. Zostali nimi Maciej Duda i Oliwia Czapka.
Dziękujemy Dyrekcji, Wychowawcom, Nauczycielom i Rodzicom za trud włożony w przygotowanie wspaniałego wieczoru, który zostanie w naszej pamięci na długie lata.

>>GALERIA ZDJĘĆ<<

>>WALC<<