Dziękujemy!

Za wrażliwość, otwierającą serce dla tych, którzy potrzebują pomocy.

Za bezinteresowną chęć do czynienia dobra.

Za pomoc i życzliwość
 DZIĘKUJEMY !

Pragniemy bardzo serdecznie podziękować Rodzicom naszych uczniów - bez Waszych otwartych serc na drugiego człowieka zorganizowanie tej wspaniałej akcji byłoby niemożliwe. Dziękujemy Wam - kochani uczniowie - za to, że z takim poświęceniem wsparliście naszą akcję w różnych formach: organizując kiermasz, zbierając pieniądze do puszek, czy też wzbogacając ją swoimi występami artystycznymi. Po raz kolejny udało nam się pokazać wielkie serce i wspomóc kolejne potrzebujące dziecko.

Dzięki fantastycznej postawie i mobilizacji uczniów zarówno Szkoły Podstawowej Nr 8 jak i Gimnazjum Nr 5, byłych absolwentów, nauczycieli  oraz rodziców udało się stworzyć niezwykłe wydarzenie. Na koncert licznie przybyli mieszkańcy osiedla Karolówka, rodzice, przyjaciele szkoły oraz uczniowie, którzy bawiąc się przy znakomitej muzyce i występach zaproszonych wykonawców, aktywnie wzięli również udział w licytacjach przedmiotów. Wydarzenie zostało uświetnione przepięknymi występami Orkiestry Dętej z Tarnogóry pod batutą p. Józefa Czugały, zespołu Meffis, Mariusza Materny, Jarka Lackowskiego Yaroo, zespołu Violinki, Zuzy Tadeusz naszej absolwentki oraz Gabrysi Kleban uczennicy naszej szkoły.  Wszyscy dołożyli swoją cegiełkę, prezentując wspaniałe występy artystyczne.

            W trakcie koncertu można było zakupić smaczne ciasta ale również wylicytować ciekawe przedmioty, jak np. certyfikowane pióra przekazane przez Pana Prezydenta Andrzeja Wnuka, którym zostały podpisane kontrakty na sumę 90 mln złotych, następnie obrazy w tym ufundowany przez Ministra Środowiska i wiele wiele różnych przedmiotów.. Swoja cegiełkę dołożyli również sponsorzy: Zakład Poligraficzny DRUKARNIA, Zespół Vox,Zespół Power Play, MKS Padwa Zamość, Ministerstwo Środowiska – p. Sławomir Mazurek, PKP Linia Hutnicza Szerokotorowa p. Zbigniew Tracichleb, firma Black Red White, Art Creative Sklep Papierniczo – Plastyczny, Aneta Łukasik Centrum Urody, Kwiaciarnia Piotr Marzec,Salon Fryzjersko – Kosmetyczny „Styl” – Pasja” p. Małgorzata Marczewska, Fryzjer Men Piotr Lipczyński, Restauracja „Malinowa” w Hotelu Wojto, Salon Fryzjerski Studio 217 p. Małgorzata Witko – Harasim,Akademia Urody p. Agnieszka Koszel, firma Betasoap, Salon Fryzur Angela p. Andżelika Martyniuk, Forever Aloes dla Zdrowia i Urody p. Agnieszka Podoba, Światłoczuły – Fotograf Kazimierz Chmiel, Ogród Zoologiczny im. Stefana Millera w Zamościu, Biuro Turystyczne Quand p. Andrzej Kudlicki, Liceum Plastyczne p. Marzena Tadeusz.

Szczególne słowa podziękowania kierujemy również do rodziców, którzy aktywnie włączyli się w organizację charytatywnego koncertu. Dziękujemy:  p. Oliwi Gogojewicz – Bojar, p. Joannie Nowak, p. Anecie Sachajko, p. Annie Wróblewskiej, p. Katarzynie Kozłowskiej, p.Mariuszowi Szwaczkiewiczowi, p. Danielowi Rak, p. Małgorzacie Bednarz, p. Elżbiecie Szawuła, p. Markowi Sawic, p. Katarzynie Sochań – Krupa.

            Dzięki wszystkim ludziom dobrej woli i wielkiego serca, którzy spontanicznie zareagowali na wieść o pomyśle zorganizowania takiej imprezy, udało się „zagrać” wspaniały koncert „Gramy dla Diany”. Organizatorzypragną podziękować wszystkim, którzy wzięli udział w tym wspaniałym przedsięwzięciu. Dziękujemy cudownej publiczności, która wypełniła halę sportową naszej szkoły. Dziękujemy Pani Agnieszce Frykowskiej i Monice Pasce, które rozkręciły karuzelę pomocy oraz wszystkim nauczycielom zaangażowanym w przygotowanie koncertu. Dziękujemy współorganizatorom:Panu Marianowi Lackowskiemu Prezesowi Stowarzyszenia na Rzecz Osób Potrzebujących oraz Pani Anecie Środa i Pani Jolancie Kramek.

W szczególności pragniemy podziękować:

-  Rodzicom naszych uczniów za przepyszne ciasteczka oraz paczki przygotowane na licytację, z których dochód ze sprzedaży znacząco zasilił zebraną kwotę,

- Rodzicom za włączenie się do akcji i przeprowadzenie kwesty  w swoich miejscach pracy na rzecz Diany,

- Redakcjom: e-zamosc, roztocze.net za nagłośnienie akcji,

- Szkołom i instytucjom oświatowym na terenie miasta Zamość, które włączyły się w zbiórkę pieniędzy na terenie swoich placówek,

- Zakładowi Poligraficznemu SC Greszta Janusz, Czerniak Krystyna w Zamościu – za wydrukowanie plakatów o Koncercie dla  Marcelinki,

-  oraz wszystkim tym, którzy przyczynili się i pomogli w organizacji wyjątkowego Koncertu.

            Do tej chwili zebraliśmy kwotę 12 917,13!  Pieniądze w całości przeznaczone zostaną na pomoc dla Diany i wpłacone na jej indywidualne konto w Stowarzyszeniu na Rzecz Osób Potrzebujących „Przytulisko”.

 

 

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

I accept cookies from this site.

EU Cookie Directive Module Information