Drodzy Państwo,

Mając na uwadze dobro i bezpieczeństwo uczniów, nasza szkoła wdrożyła SYSTEM KONTROLI FREKWENCJI I POSTEPÓW W NAUCE e-dziennik, który umożliwia Państwu bieżącą kontrolę frekwencji i postepów w nauce dzieci.

Za pomocą SERWISU każdy Rodzic może korespondować z dowolnym nauczycielem, odczytywać ogłoszenia szkolne, przeglądać terminarz szkolnych wydarzeń i sprawdzianów oraz korzystać z pomocy technicznej. Wystarczy zalogować się na stronę https://synergia.librus.pl/loguj oraz wpisać swój LOGIN i HASŁO. Wymiana informacji z wychowawcą nie wymaga konfigurowania skrzynek pocztowych lub wypełniania skomplikowanych formularzy. System pozwala również sprawdzić czy dziecko uczestniczy w zajęciach i jakie otrzymuje oceny. Dane o ocenach i frekwencji są przedstawiane w postaci zestawień oraz aktualizowane na bieżąco przez nauczycieli.

Życzę przyjemnego korzystania z serwisu.

mgr Maria Trześniowska