Czy Walentynki mogą mieć coś wspólnego z programowaniem?

logotyp program uczymy dzieci programowacOkazuje się, że tak jeśli do odkodowania uczniowie mają motywy walentynkowe lub programują robota po haśle walentynkowym, wykorzystując do tego celu instrukcje warunkowe.

Takiej to ciekawej przygody doświadczają nasi młodzi programiści uczestnicząc w Ogólnopolskim Programie Edukacyjnym „Uczymy Dzieci Programować”. Realizowane zadania pokazują, że programowania można uczyć odpowiedzialnie, wplatając je do codziennych zajęć dydaktycznych niezależnie od realizowanych aktualnie treści. Można i trzeba programować!

>>Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z zajęć realizowanych w ramach projektu<<

>>Inauguracja programu<<

Koordynator projektu: Marzena Mazurek