Kalendarz adwentowy - konkurs!

kalend18W związku ze zbliżającym się czasem adwentu, serdecznie zapraszam uczniów klas VII-VIII Szkoły Podstawowej i III Gimnazjum uczących się języka niemieckiego do wzięcia udziału w konkursie na wykonanie kalendarza adwentowego. Kalendarz musi mieć 24 ponumerowane okienka, które będą skrywały jakąś słodką niespodziankę, lub dowolne słowa/zwroty w języku niemieckim, związane ze świętami Bożego Narodzenia. Wszyscy uczestnicy dostaną oceny z języka niemieckiego oraz zawalczą o dyplomy i nagrody rzeczowe.

Więcej informacji znajdziecie w regulaminie konkursu lub u nauczyciela języka niemieckiego. Prace należy złożyć do 3 grudnia u pani Katarzyny Morawskiej.

>>Regulamin<<