Konkursy Kuratoryjne

LAUREACI

Wojciech Jasiński laureat konkursu przedmiotowego z fizyki w roku szklonym 2015/2016

 

Konrad Kropornicki laureat konkursu przedmiotowego z chemii w roku szklonym 2015/2016

 

Paweł Lewkowicz laureat konkursu przedmiotowego z matematyki w roku szklonym 2015/2016

 

Arkadiusz Plewa laureat konkursu przedmiotowego z historii w roku szklonym 2015/2016

Paweł Lewkowicz laureat konkursu przedmiotowego z fizyki w roku szkolnym 2014/2015

Igor Mazurek laureat konkursu przedmiotowego z języka hiszpańskiego  w roku szklonym 2014/2015

Sandra Pliżga laureatka konkursu przedmiotowego z historii  w roku szklonym 2014/2015

Huber Rycyk laureat konkursu przedmiotowego z biologii  w roku szklonym 2014/2015

Michał Węgrzyn laureat konkursu przedmiotowego z matematyki w roku szklonym 2014/2015

 

Inga Szczerbińska laureatka konkursu przedmiotowego z historii w roku szkolnym 2013/2014

Paweł Flis laureat konkursu przedmiotowego z chemii w roku szkolnym 2013/2014

Paweł Flis laureat konkursu przedmiotowego z fizyki w roku szkolnym 2013/2014

Paweł Flis laureat konkursu przedmiotowego z matematyki w roku szkolnym 2013/2014

Adrian Bieliński laureat konkursu przedmiotowego z chemii w roku szkolnym 2013/2014

Oliwia Rybczyńska laureatka konkursu przedmiotowego z języka polskiego w roku szkolnym2012/2013

Paweł Flis laureat konkursu przedmiotowego z chemii w roku szkolnym2012/2013

Paweł Flis laureat konkursu przedmiotowego z fizyki w roku szkolnym2012/2013

Paweł Flis laureat konkursu przedmiotowego z matematyki w roku szkolnym2012/2013

Katarzyna Kukiełka laureatka konkursu przedmiotowego z języka polskiego  w roku szklonym 2011/2012

Bartosz Sawicki laureat konkursu przedmiotowego z fizyki  w roku szklonym 2011/2012

Natalia Namroży laureatka konkursu przedmiotowego z chemii  w roku szklonym 2010/2011

Magdalena Słoma laureatka konkursu przedmiotowego z chemii  w roku szklonym 2009/2010

Piotr Bochniak laureat konkursu przedmiotowego z geografii  w roku szklonym 2009/2010

Magdalena Żołnierczuk laureatka konkursu przedmiotowego z biologii w roku szklonym 2008/2009

Sarah Łyś laureatka konkursu przedmiotowego z języka angielskiego w roku szkolnym 2003/2004

FINALIŚCI

Mateusz Duma finalista konkursu przedmiotowego z języka angielskiego w roku szklonym 2015/2016

 

Wojciech Jasiński finalista konkursu przedmiotowego z języka angielskiego w roku szklonym 2015/2016

 

Karol Kowalczuk finalista konkursu przedmiotowego z języka angielskiego w roku szklonym 2015/2016

 

Karol Mazurek finalista konkursu przedmiotowego z języka hiszpańskiego w roku szklonym 2015/2016

 

Kalina Stępniak finalistka konkursu przedmiotowego z języka angielskiego w roku szklonym 2015/2016

 

Jakub Żerebiec finalistka konkursu przedmiotowego z języka angielskiego w roku szklonym 2015/2016

Mateusz Duma finalista konkursu przedmiotowego z fizyki w roku szkolnym 2014/2015

Igor Mazurek finalista konkursu przedmiotowego z języka angielskiego w roku szkolnym 2014/2015

Sandra Pliżga finalista konkursu przedmiotowego z matematyki w roku szkolnym 2014/2015

Michał Węgrzyn finalista konkursu przedmiotowego z chemii w roku szkolnym 2014/2015

Michał Węgrzyn finalista konkursu przedmiotowego z fizyki w roku szkolnym 2014/2015

 

Szymon Młynarski finalista konkursu przedmiotowego z biologii w roku szkolnym 2013/2014

Adrian Bieliński finalista konkursu przedmiotowego z fizyki w roku szkolnym 2012/2013

Kamil Chadaj finalista konkursu przedmiotowego z historii w roku szkolnym 2012/2013

Martyna Lewkowicz finalistka konkursu przedmiotowego z biologii w roku szkolnym 2012/2013

Paweł Zwolak finalista konkursu przedmiotowego z języka angielskiego w roku szkolnym 2012/2013

Natalia Namroży finalistka konkursu przedmiotowego z chemii w roku szkolnym 2011/2012

Wojciech Trześniowski finalista konkursu przedmiotowego z chemii w roku szkolnym 2011/2012

Wojciech Trześniowski finalista konkursu przedmiotowego z fizyki w roku szkolnym 2011/2012

Klaudia Budzyńska finalistka konkursu przedmiotowego z języka angielskiego w roku szkolnym 2011/2012

Weronika Naklicka finalistka konkursu przedmiotowego z języka angielskiego w roku szkolnym 2011/2012

Martyna Sakowicz finalistka konkursu przedmiotowego z języka angielskiego w roku szkolnym 2011/2012

Martyna Lewkowicz finalistka konkursu przedmiotowego z biologii w roku szkolnym 2011/2012

Martyna Lewkowicz finalistka konkursu Wiedzy o Biblii w roku szkolnym 2011/2012

Tomasz Wodyk finalista konkursu przedmiotowego z biologii w roku szkolnym 2010/2011

Bartłomiej Wawszyszko finalista konkursu przedmiotowego z chemii w roku szkolnym 2009/2010

Damian Gronowski finalista konkursu przedmiotowego z historii w roku szkolnym 2005/2006

Damian Gronowski finalista konkursu przedmiotowego z geografii w roku szkolnym 2005/2006

Magdalena Kochan finalistka konkursu przedmiotowego z historii w roku szkolnym 2004/2005

Damian Gronowski finalista konkursu Wiedzy o Biblii w roku szkolnym 2004/2005

Karolina Puchacz finalistka konkursu przedmiotowego z matematyki w roku szkolnym 2003/2004

Kamil Kowalczyk finalista konkursu przedmiotowego z historii w roku szkolnym 2001/2002

Katarzyna Puchacz finalistka konkursu przedmiotowego z języka polskiego w roku szkolnym 2001/2002

 

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

I accept cookies from this site.

EU Cookie Directive Module Information