Osiągnięcia 2013/2014

OSIĄGNIĘCIA W ROKU SZKOLNYM 2013/2014

Konkursy na szczeblu międzynarodowym i ogólnopolskim

 

 - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym „To co piękne wokół nas ”

- 3 laureatów w Ogólnopolskim  Konkursie Historyczno –Literackim  „Pamięć nieustająca”

- I nagroda (2 uczniów) i 3 wyróżnienia w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „13 kwietnia ”- ilustracja do wiersza Anny Rudawcowej

- II nagroda w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Moje Anioły ”

- II nagroda i wyróżnienie w VII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Malowane poezją ”

- II nagroda w kategorii zespół w II Ogólnopolskim Konkursie Piosenki Turystycznej

- wyróżnienie w V Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym Roztocze w obiektywie”

- 3 wyróżnienia w Ogólnopolskim Konkursie „Eko-Planeta”

- 2 wyróżnienia w Ogólnopolskim Interdyscyplinarnym  Konkursie Plastycznym - III edycja „Umarłym pamięć , żyjącym pojednanie”

 

Konkursy na szczeblu wojewódzkim, powiatowym i regionalnym

- Finalista etapu wojewódzkiego w V Lubelskim Turnieju Chemicznym dla uczniów gimnazjów

- 16 laureatów w Wojewódzkim konkursie Języka Angielskiego „Clickonmaniac”

- Finalista w  Wojewódzkim Jesiennym Konkursie Recytatorskim

- 2 wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Przemocy mówię - NIE”

- Laureat w powiatowym IV Konkursie Geograficznym „Przez Polskę i Europę”

- I, II i III miejsce w Powiatowym konkursie Języka Angielskiego „Your Lucky 13”,

- 3 równorzędne nagrody w Regionalnym Konkursie Plastycznym Maska teatralna ”

- I i II miejsce oraz 2 wyróżnienia w Roztoczańskim Turnieju Języka Angielskiego

- 2 laureatów w Konkursie Matematycznym „Zagimak”

- 2 nagrody w Regionalnym Konkursie plastycznym „Świat poezji Marka Grechuty ”

- II miejsce w powiatowym Konkursie Języka Angielskiego „Zostań drugim Tolkienem”

- I miejsce w Regionalnym Konkursie  literackim i fotograficznym „Mała Ojczyzna – ludzie i miejsca”

- wyróżnienie na szczeblu wojewódzkim w Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim dla gimnazjalistów „Przebudzeni do życia”

- wyróżnienie w Regionalnym Konkursie „Zamojski Festiwal Reportaż 2014”

- wyróżnienie w Regionalnym Konkursie Pieśni Patriotycznej - II edycja „Chłopcy malowani

 - 6 wyróżnień w Regionalnym Konkursie matematycznym „Sudoku”

- II miejsce XIII Powiatowym Konkursie Grafiki Komputerowej

 

Konkursy międzyszkolne:

- Finalista Konkursu Interdyscyplinarnego

- I miejsce w eliminacjach miejskich w XXXVII  Ogólnopolskim Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

- I miejsce i wyróżnienie w VI Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym

- I i II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie  Literacko - Dziennikarskim „Syberia - podróż  w nieznane. Historie ocalonych  z zesłania”

- I nagroda oraz 9 wyróżnień w konkursie „Stroik bożonarodzeniowy”

- II i III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Języka Francuskiego

- III miejsce i 2 wyróżnienia w XII edycji Konkursu „Spotkanie z Biblią”

- III miejsce i wyróżnienie w XII edycji Konkursu „Spotkanie z Mitologią”

- III miejsce w Konkursie „Poznajemy Kanadę poprzez stacje dydaktyczne”

- IV miejsce w  Konkursie „Champion d`orthographe”

- 4 nagrody oraz 2 wyróżnienia w Konkursie Plastycznym Kartka świąteczna”

 

Zawody sportowe:

- I miejsce w Dwuboju Nowoczesnym w Wojewódzkiej Gimnazjadzie

- III miejsce w Wojewódzkiej Gimnazjadzie w Pływaniu-indywidualnie

- III miejsce na szczeblu wojewódzkim w Piłce Ręcznej Chłopców

- III miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Wojewódzkich w Badmintonie Dziewcząt

- I i II miejsce w Rejonowej  Gimnazjadzie w Pływaniu

- I miejsce w Piłce Ręcznej Chłopców na szczeblu rejonowym

- III miejsce w Piłce Ręcznej Dziewcząt  na szczeblu rejonowym

- II miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Rejonowych w Badmintonie Dziewcząt i Chłopców

- II miejsce w Gimnazjadzie Miejskiej Tenisa stołowego – indywidualnie

- I i II miejsce w Mistrzostwach Gminy Zamość w Szachach

 - I, II i III miejsce w Mistrzostwach Gminy Zamość w Warcabach 100-Polowych

- III miejsce w IV Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska

- III miejsce w Piłce Nożnej Chłopców – szczebel miejski

- II miejsce w Koszykówce Chłopców – szczebel miejski

- III miejsce w Koszykówce Dziewcząt – szczebel miejski

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

I accept cookies from this site.

EU Cookie Directive Module Information