DUPLIKATY DOKUMENTÓW

Zasady wydawania duplikatu legitymacji i świadectw szkolnych

Od 02.01.2017 zmieniły się zasady wydawania duplikatów takich dokumentów jak świadectwa, legitymacje szkolne lub Karty Rowerowe. Osoba zainteresowana wydaniem duplikatu  składa stosowne pisemnie podanie w sekretariacie szkoły. Do podania należy załączyć:
1. dowód wpłaty
2. aktualne zdjęcie (w przypadku prośby o wydanie duplikatu legitymacji szkolnej)
3. zniszczoną legitymację (w przypadku posiadania zniszczonego dokumentu)
4. oświadczenie o przyczynie utraty legitymacji (w przypadku np. zgubienia, kradzieży)
Za wydanie duplikatu świadectwa lub legitymacji szkolnej, pobiera się opłatę w wysokości:
• 9,00 zł – duplikat legitymacji szkolnej
• 26,00 zł – duplikat świadectwa

Opłaty za duplikaty świadectw lub legitymacji szkolnych należy wnosić na rachunek bankowy:
ul. Bolesława Prusa 10
22 -400 Zamość
PKO Bank Polski S.A. w Zamościu ul. Partyzantów 14
Nr konta 12 1020 5356 0000 1102 0153 1847

z dopiskiem
-opłata za duplikat legitymacji szkolnej / świadectwa
-oraz podać imię i nazwisko ucznia/ absolwenta

Prosimy o zapoznanie się z procedurami wydawania tych dokumentów:
Procedury wydawania duplikatów >>  procedury.pdf
Załącznik Nr 1>> legitymacja.pdf     - prośba o wydanie duplikatu legitymacji szkolnej,
Załacznik Nr 2>> swiadectwo.pdf    - prośba o wydanie duplikatu świadectwa
Załącznik Nr 3>> KartaR.pdf            - prośba o wydanie duplikatu Karty Rowerowej