Nasi uczniowie znowu najlepsi w BRD

BRD1 Copy7 maja w Szkole Podstawowej nr 2 w Zamościu, odbył się Miejski Finał OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU BEZPIECZEŃSTWA RUCHU DROGOWEGO dla uczniów szkół podstawowych i klas trzecich oddziałów gimnazjalnych miasta Zamość, którego celem jest popularyzacja wśród dzieci i młodzieży szkolnej znajomości przepisów o ruchu drogowym oraz propagowanie kulturalnego i bezpiecznego zachowania się na drodze.

Uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 8 i oddziałów gimnazjalnych znowu okazali się być najlepsi wśród uczniów ze wszystkich zamojskich szkół. Obie nasze drużyny przygotowywane przez panie: Marzenę Mazurek i Justynę Babiarz-Furmanek zajęły pierwsze miejsca. Dodatkowo Rafał Romańczuk oraz Karol Kulik zostali najlepszymi zawodnikami całego turnieju.

Skład drużyn:

Uczniowie klas gimnazjalnych: Maciej Duda, Kamil Rogalski, Rafał Romańczuk.

Uczniowie szkoły podstawowej: Maja Lepa, Lena Walkiewicz, Karol Kulik, Karol Bedziejewski.

Wspaniałe nagrody ufundowane przez Urząd Miasta Zamość trafiły do naszej szkoły: dwa rowery i bezprzewodowe słuchawki dla każdego ucznia, puchary i dyplomy.

Wszyscy nasi uczniowie bardzo dobrze poradzili sobie ze wszystkimi konkurencjami, wykazując się dużą wiedzą z zakresu przepisów ruchu drogowego i pierwszej pomocy przedmedycznej oraz umiejętnościami jazdy na rowerze po torze przeszkód. W wolnym czasie uczniowie mieli okazję skorzystać z poczęstunku, który został przygotowany przez organizatorów.

Jesteśmy przekonani, że wiedza z zakresu przepisów ruchu drogowego jaką zdobyli uczniowie przygotowując się do konkursu zaowocuje tym, że będą oni bezpiecznymi uczestnikami ruchu drogowego.

Obie drużyny będą reprezentowały miasto Zamość na eliminacjach powiatowych.

>>GALERIA ZDJĘĆ<<

Gratulujemy i życzymy powodzenia!

 

 

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

I accept cookies from this site.

EU Cookie Directive Module Information