Kolejne sukcesy naszych uczniów w Turnieju BRD 2017!

mal Copy28 kwietnia w Szkole Podstawowej nr 2 w Zamościu, odbył się Miejski Finał OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU BEZPIECZEŃSTWA RUCHU DROGOWEGO dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych miasta Zamość, którego celem jest popularyzowanie wśród dzieci i młodzieży szkolnej znajomości przepisów o ruchu drogowym oraz propagowanie kulturalnego i bezpiecznego zachowania się na drodze.

Uczniowie z Zespołu Szkół Nr 5 znowu okazali się być wspaniali.

Drużyna ze Szkoły Podstawowej Nr 8 w skład której wchodzą: Mateusz Chmiel, Daria Kołcon, Julia Lipczewska, Maksymilian Pasieczny zajęła II miejsce. Każdy uczeń otrzymał nagrodę rzeczową w postaci drona z kamerą tj. zdalnie sterowanego, latającego modelu bezzałogowego, typu rekreacyjnego. Warto dodać, że udział dla tych uczniów w turnieju był nowym wyzwaniem z którym poradzili sobie rewelacyjnie.

Drużyna z Gimnazjum Nr 5 w składzie Paulina Dziuba, Kamil Rogalski, Paweł Romańczuk zdobyła III miejsce i nagrody w postaci smartwatch-a dla każdego ucznia.

Wszyscy nasi uczniowie bardzo dobrze poradzili sobie ze wszystkimi konkurencjami, wykazując się dużą wiedzą z zakresu przepisów ruchu drogowego i pierwszej pomocy przedmedycznej oraz umiejętnościami jazdy na rowerze po torze przeszkód. W wolnym czasie uczniowie mieli okazję skorzystać z poczęstunku, który został przygotowany przez organizatorów.

Jesteśmy pewni, że wiedza z zakresu przepisów ruchu drogowego jaką zdobyli uczniowie przygotowując się do konkursu zaowocuje tym, że będą oni bezpiecznymi uczestnikami ruchu drogowego.

Obie drużyny do turnieju przygotowała p. Marzena Mazurek.

Sponsorem tych wspaniałych nagród jest Urząd Miasta Zamość.

Gratulacje!!!